Ułatwienia dostępu

Małopolska

Aktualności

Zobacz co u nas słychać:

Zapraszamy również na nasze profile społecznościowe

Logo – księga znaku

Logo – księga znaku

Identyfikację wizualną Małopolskiego Centrum Nauki Cogiteon zaprojektowała firma dobosz.studio z Poznania. To efekt rozstrzygniętego w czerwcu 2019 roku konkursu.

Idea logo narodziła się z połączenia litery C z powszechnie rozpoznawanym znakiem akcji. Symbol “play” podkreśla interaktywny charakter instytucji. Jego umiejscowienie w środku okręgu, nawiązującego do sceny, jest naturalnym połączeniem symboliki obu znaków. Dopełnieniem całości jest kula, która może oznaczać atom, krwinkę lub planetę, co podkreśla interdyscyplinarność centrum.  

Image

Logo składa się z sygnetu i logotypu. Konstrukcja sygnetu oparta jest na kole i jego promieniu. Najważniejsze wskazówki określające zasady stosowania opisane są w księdze znaku.

Zamieszczone poniżej pliki spakowane są programem 7-ZIP. Paczka zawiera wersje pionowe i poziome logo, z pełna nazwą (Małopolskie Centrum Nauki Cogiteon) oraz skróconą (Cogiteon). Osobno są pliki przeznaczone do wydruku oraz do zastosowań internetowych.

Jeśli wśród powyższych formatów nie znajduje się odpowiedni dla Państwa kreacji, prosimy o kontakt mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Image

Podobne artykuły